ALOE VERA DRINKING GEL ACTIVE FREEDOM

0% (0 hodnocení)
Obsah: 1l Máte bolesti v kloubech? Trpíte osteoartrózou? Cítíte klouby a šlachy při změnách počasí? Hodně sportujete? Cítíte po aktivním létě při sportovní zátěži v kloubech nezvyklou únavu a bolest? Máte pocit, že jste sportovní zatížení trochu přehnali? Nyní je vhodná doba dělat něco pro zlepšení stavu vašich kloubů a pro prevenci jejich poškození: firma LR má unikátní potravinový doplněk Aloe Vera Freedom, který slouží k regeneraci poškozených kloubních chrupavek a vazivové tkáně.
849,00 Kč
Dodání do 7 dnů
ks
katalogové číslo: 80850
cena bez DPH:701,65 Kč
cena vč. DPH:849,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Osteoartróza je degenerativní onemocnění kloubů, které je způsobeno úbytkem kloubní chrupavky. Tento tuhý průzračný útvar chrání kost, umožňuje, aby konce kloubních kostí po sobě klouzaly, též tlumí nárazy při pohybu. Stárnutím organismu a zvýšenou zátěží se kloubní chrupavka opotřebovává, ztenčuje se a vytváří kostní výrůstky po stranách kloubů. Chrupavka je měkká, nepružná, drsná a narušená prasklinami, které zasahují hluboko ke kosti. Klouby se zanítí a bolí a nakonec dojde k zamezení pohybu. Tento stav často postihuje sportovce, pacienty s vrozenými kloubními vadami, po poraněních, operacích a lidi s nadváhou.

 

Osteoartróza a osteoporóza patří v současnosti mezi nejrozšířenější degenerativní choroby. Proto byla vyhlášena celosvětová kampaň, jejímž účelem je seznámit veřejnost s možností léčby a hlavně prevencí. V této souvislosti se dá hovořit o “selfmedication systém“, který předpokládá aktivní účast pacienta na prevenci a léčbě onemocnění kloubů a kostí.

Slovy laika: Chcete se dožít aktivního a pohodového stáří? Nechcete se kamarádit s invalidním vozíkem, popř. hůlkou? Začněme se starat o svůj pohybový aparát!

 

V posledních letech se ukazuje nesmírně příznivý vliv chondroprotektiv, chondroitinu a glukosaminsulfátů a kolagenu, které pozitivně ovlivňují výživu a regeneraci kloubní chrupavky. A právě tyto látky tvoří součást našeho nápoje Aloe Vera Freedom. Aloe Vera Freedom je zcela mimořádný potravinový doplněk, který obsahuje:

 

  • výživnou látku CHONDROTINSULFÁT, přirozenou součást vazivových tkání lidí a zvířat. Tato látka podporuje schopnost vázat vodu v kloubech. Vrací chrupavce elasticitu a pomáhá udržovat její mechanické a funkční vlastnosti, zmírňuje bolest a zlepšuje pohyblivost. Zároveň povzbuzuje látkovou výměnu, snižuje hladinu cholesterolu, snižuje riziko krevních sraženin a uplatňuje se v prevenci krevní sklerózy. Chondroitinsulfát přijímáme přirozenou cestou v mase, slanině, chrupavkách, z vepřové kůže (sulc, tlačenka), a z různých syrových salámů. Výše uvedená substance se získává z přírodních surovin z vepřového, žraločího a kuřecího masa. 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal