LR LIFETAKT - MIND MASTER FORMULA GREEN

0% (0 hodnocení)
Obsah: 1 x 500ml Špičková kvalita s pečetí Institutu FRESENIUS!!! Unikátní produkt ve vašem boji se stresem všedních dní!! Delší výdrž, vyšší výkon, více energie a pevnější zdraví!!
359,00 Kč
Dodání do 7 dnů
katalogové číslo: 80900
cena bez DPH:312,17 Kč
cena vč. DPH:359,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Tlak na pracovní výkon v naší moderní společnosti stále roste. Vše probíhá rychleji a rychleji. Ve srovnání s minulostí náš životní rytmus nabírá na intenzitě a nikdo se nevyhne každodennímu stresu a napětí. Stres je slovo, které se skloňuje čím dál tím častěji. Stal se novodobým negativním trendem. Studie potvrzují, že jím trpí každý druhý člověk. Nevyhýbá se téměř nikomu a nikde - v zaměstnání, škole, domácnosti, manažerům, studentům, maminkám i dětem. Ti všichni jsou vystaveni stresu.

Světová zdravotní organizace WHO dokládá pomocí studií, že stres je celosvětově narůstající zdravotní problém. Dlouhodobý (oxidační) stres má vliv na snížení tělesné a duševní výkonnosti. Následkem psychického stresu se objevuje snížená schopnost soustředění, vyčerpání, únava, poruchy spánku, chybějící energie, pocit vyhoření a deprese. Některé stresové situace mohou člověka úplně paralyzovat, zabrání mu vykonávat činnost, kterou by v klidovém stavu lehce zvládl. Často bývá řešením přemíra sladkostí, přejídání, alkohol, cigarety a drogy.

 

Co nám tedy pomůže proti oxidačnímu stresu?

Zamezit stresu není často v našich silách. Když však nemůžeme ovlivnit jeho příčiny, můžeme ovlivnit alespoň jeho následky. Můžeme se postarat o to, aby nezanechal negativní stopy na našem zdraví. Čím vyšší výkon podáváme, tím více musíme dodávat tělu energii. Při její tvorbě se v těle tvoří velké množství odpadních látek - volných radikálů. Jsou to velice malé, velmi agresivní molekuly, které v organismu umějí v krátkém čase napáchat velké škody

  • ničí stěny a organely buněk, hlavně mitochondrie, které jsou energetická centra buňky

  • eliminuje účinnost enzymů, snižuje produkci tělesné energie

  • poškozuje DNA a způsobuje její mutace

 

To vše vede k závažným zdravotním problémům, jako jsou ateroskleróza, nemoci srdce, infarkt, mrtvice, migrény, problémy s trávením (nechutenství, dráždivé střevo, žaludeční vředy, žlučníkové kameny). Oxidační stres oslabuje imunitní systém (opakující se opary, virózy, vznikají autoimunitní onemocnění, stoupá riziko vzniku rakoviny). Volné radikály urychlují předčasné stárnutí, jehož projevem jsou vrásky, ochablá a suchá pokožka a poruchy tvorby pigmentu.

Ale proti tomuto dlouhodobému stresu se můžeme bránit. Jeho následky totiž eliminují tzv. antioxidanty, které zachycují a neutralizují volné radikály. Naše tělo je samo produkuje, ale při trvalém fyzickém a hlavně psychickém zatížení je jich bohužel nedostatek a antioxidanty nedokáží rychle množící se radikály neutralizovat. Výsledkem je únava, vyčerpání, špatné soustředění, poruchy spánku, návaly, pocení. Z toho vyplývá, že chybějící antioxidanty musíme tělu dodávat.

 

Firma LR přichází na trh s celosvětovou unikátní novinkou Mind Master s německým standardem kvality oceněný certifikací SGS INSTITUT FRESENIUS Gmbh. Tento produkt, vzniklý čistě na přírodní bázi, bojuje proti stresu a dodává člověku příliv nové psychické a fyzické energie. Tělo a mysl jsou stimulovány společně v jednom okamžiku a to bez chemie. Tato kombinace je absolutně jedinečná, protože konkurenční produkty obsahují vždy jen jednu složku, buď na redukci stresu, nebo na zvyšování energie. To co Mind Master umí, ještě žádný produkt na světě nedokázal.

 

Které antioxidanty MIND MASTER obsahuje?

ResveRatrol je jedna z nejsilnějších látek s antioxidačními účinky, která se řadí do skupiny polyfenolů. Je hojně obsažen ve šťávě z hroznů a extraktu z kořene křídlatky kopinaté, která se po staletí používá k tradiční čínské medicíně. V organismu se mění v ještě účinnější piceanamol, který na sebe velmi rychle váže velké množství volných radikálů a tedy velmi účinně redukuje stres. Uplatňuje se v prevenci a podpůrné léčbě nádorových onemocnění a kardiovaskulárního systému. Snižuje oxidaci cholesterolu, který je ukládán do cév, a zvyšuje hladinu dobrého HDL cholesterolu. Zabraňuje shlukování krevních destiček, což zmenšuje vznik krevních sraženin. Má výrazný protinádorový účinek, nutí nádorové buňky k tzv. programované smrti. Blokuje také účinek estrogenů, které přímo souvisí s některými typy nádorů - nádory tlustého střeva, dělohy, prsů a prostaty. ResveRatrol se podílí na zpomalování stárnutí buněk, tkání a celého těla. Zvyšuje účinnost betaglukanů stimulujících imunitu.

Zelený čaj je bohatým zdrojem antioxidantů tzv. bioflavonoidů (katechinů). Výzkum ukazuje, že tyto látky mohou hrát důležitou roli v prevenci onemocnění srdce, mozkové mrtvice a některých druhů rakoviny (hlavně trávicího ústrojí). Zelený čaj je protizánětlivý, protibakteriální a protivirový. Snižuje pocit stresu, napětí a stísněnosti. Podle studií má schopnost zlepšit paměť a prostorové vnímání. Má výrazně imunomodulační účinky.

Chlorofyl je rostlinné barvivo, díky němuž rostliny žijí a dýchají. V něm obsažený hořčík zlepšuje parametry krevního obrazu (hlavně při chemoterapii), okysličování organismu, zabraňuje zánětu a infekčním nemocem. Má významné antioxidační účinky a zpomaluje stárnutí. Má kladný vliv na hojení ran.

Selén je klíčový prvek antioxidační obrany. Pouze při jeho dostatečném množství fungují jím řízené velmi důležité enzymy. Ty chrání organismus před onkologickým onemocněním a před nemocemi mozku jako je stařecká demence, Parkinson a Alzheimer. Enzymy řízené seleném mohou v mozku zmenšit oxidační stres a zejména v prvotních stadiích těchto onemocnění hrají velkou roli. Selén je kromě toho nenahraditelný pro látkovou výměnu mezi buňkami a pro aktivaci hormonů štítné žlázy. Ve stravě ho přijímáme velmi malé množství, a proto ho do organismu musíme ve formě potravinových doplňků dodávat.

Vitamín E se také považuje za účinný antioxidant. Účastní se téměř všech ochranných mechanismů organismu. Protože je rozpustný v tuku, je obzvlášť důležitý pro ochranu mozku. Má pozitivní vliv na neurodegenerativní nemoci. Má výrazný vliv na zpomalení stárnutí organismu.

 

Které mikroživiny podporující tvorbu energie MIND MASTER obsahuje?

Železo patří mezi mikroživiny, které podporují tvorbu nové duševní a fyzické energie. Podílí se na přenosu kyslíku v krvi a ve svalech, na buněčném dýchání, podporuje imunitu a funkce nervového systému. Lidé v západním světě trpí jeho nedostatkem. Železo je zvlášť důležité pro děti, které ho potřebují pro svůj růst, hlavně pro vývoj mozku. Dostatek železa zlepšuje paměť, koncentraci, učení a kreativitu.

B-Vitamíny (B1, B9, B12) a CHOLIN (vitamín B 8) podporují duševní výkonnost. Jsou nepostradatelné pro správné fungování nervové soustavy, zvládání stresu a klidný spánek. Zlepšují paměť, podporují koncentraci, podílí se na správné krvetvorbě, snižují riziko srdečních onemocnění a využívají se při léčbě trávicího ústrojí (jater, slinivky, žlučníku a střev). Nedostatek cholinu mívají pacienti trpící Alzheimerovou chorobou.

Koenzym Q 10 je obzvláště silný zdroj energie. V buňkách působí zároveň jako antioxidant, který chrání mitochondrie a lipidové membrány před volnými radikály. Tlumí kornatění tepen, zlepšuje srdeční činnost, výkonnost a kvalitu života. Má pozitivní vliv na neurodegenerativní nemoci. Jeho positivní účinek byl prokázán u Parkinsonovy choroby.

L-karnitin má zásadní význam v přenosu mastných kyselin do mitochondrií, kde jsou využity pro tvorbu další energie. Redukuje oxidační stres. Může se uplatnit při léčbě srdečních chorob, obezity a dalších chronických onemocnění.

 

Zvýšenou biologickou dostupnost všech dříve vyjmenovaných složek zabezpečuje 36% Aloe Vera gelu a umocňuje jejich účinek. Např. tělo vstřebává vitamín E v kombinaci s Aloe Vera gelem o 269% lépe než bez aloe vera. Mind Master je vhodný pro všechny věkové skupiny, hlavně pro lidi ohrožené nadměrným stresem ve všech jeho podobách. Posiluje schopnost odolávat zatížení, zlepšuje soustředění, výkon, pozornost i paměť. Je unikátním koktejlem antioxidantů, který má ještě další pozitivní účinky při prevenci a podpůrné léčbě civilizačních chorob. Užívá se velmi jednoduše a pohodlně, vždy 1x denně v dopoledních hodinách na lačno nebo minimálně hodinu po jídle (80ml). U závažných onemocnění můžeme navýšit denní dávku na 120ml. Odborníci radí podporovat jeho účinky pravidelným pohybem a zdravou stravou. Jeho účinnost byla potvrzena vědeckou společností Charité Berlin. Vědecké studie se zúčastnilo 50 lidí, výsledky ukázaly stabilní a výrazné snížení stresových markérů v moči a krvi. Tato studie vedla k patentování Mind Masteru. Mind Master v boji proti stresu prokazatelně funguje.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal