LR LIFETAKT ALOE VERA DRINKING GEL INTENSE SIVERA

0% (0 hodnocení)
Obsah: 1l • Přírodní produkt s 90% čistého gelu z listů Aloe Vera • 7% květového medu • S extraktem z kopřivy 2% • Certifikováno institutem Fresenius a IASC Jde o unikátní spojení léčivých schopností aloe vera s kopřivou dvoudomou, naší nejrozšířenější a nejvyužívanější léčivkou: dosáhneme tak umocněného účinku! To, co umí aloe vera, máme vyzkoušené.
849,00 Kč
Dodání do 7 dnů
ks
katalogové číslo: 80800
cena bez DPH:738,26 Kč
cena vč. DPH:849,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Podívejme se, co dovede kopřiva: podporuje celkový metabolismus organismu. Často tvoří složku protirevmatických, metabolických, diuretických, hemoroidálních i expektoračních čajovin. Používá se při dlouhotrvajících chorobách, při poruchách výživy, ke zvýšení obnovy tkání, jako močopudný prostředek při zánětech močových cest, tvorbě kamenů, při nadměrné tvorbě kyseliny močové, při zvýšeném krvácení (i děložním) a ke snížení hladiny cukru v krvi. Osvědčila se i při chorobách jater, žlučníku a ledvin. Užívá se jako protizánětlivý, antivirový (zejména proti virům chřipky) prostředek, ale i při chudokrevnosti a jako prostředek pro zvýšení tvorby mléka. Lze ji použít i jako podpůrný lék při cukrovce, podporuje také celkovou látkovou výměnu a trávení. U ran urychluje epitelizaci a granulaci pokožky. Při průjmech se někdy používá i odvar z kořenů, obsahující třísloviny, je možno použít i rozdrcené nažky. Chlorofyl má protizánětlivé a dezodoranční účinky, působí také při hojení. Zevně se používá na ekzémy a špatně se hojící rány. Kromě toho má kopřiva antirevmatický účinek při bolestech kloubů. Stimuluje dýchání při astmatu. Odvar z kopřivy zlepšuje činnost srdečního svalu, zrychluje srážení krve.

 

Proč je kopřiva součástí naší Sivery? Obsahuje nepostradatelný stopový prvek - KŘEMÍK (Si)

Křemík je velmi důležitý a velice často nedostatkový stopový prvek. Jeho význam spočívá v tom, že je součástí kostí, chrupavek a mezibuněčné hmoty pojivové tkáně. Jeho přítomnost je nutná pro síťování kolagenu a elastinu a při jejich tvorbě. Považuje se za protisklerotický. U člověka se vyskytují jeho sloučeniny ve všech buňkách a zaujímají roli obránců. Nejvíce jich nacházíme v kostech, pak v kůži (nehtech, vlasech), dále v zubní sklovině, aortě, očních čočkách, svalové hmotě, slinivce, štítné žláze, játrech, ledvinách a v srdci - v průběhu stárnutí lidského organismu se nejenže množství těchto látek snižuje, ale navíc, lidské tělo neumí přeměňovat anorganický křemík v organický křemík. I přes všeobecně panující přesvědčení o opaku, anorganický křemík není asimilovatelný lidským organismem.

1) Je to jeden ze základních stavebních kamenů svalových tkání, šlach a kostí.

Zajišťuje pevnost kostry: nesmírně důležitá je jeho úloha v kalcifikaci, protože vápník k tomu, aby se mohl navázat na vitamin C, potřebuje křemík a hraje důležitou roli při obnově a výstavbě kolagenových a elastinových vláken (kosti, tepny, šlachy, chrupavky atd.). Tělo ho rovněž potřebuje k tvorbě kolagenových a elastinových vláken v kloubních chrupavkách.
U osob, které mají potíže s kostmi, se velmi dobře osvědčil při znovuzískání pohyblivosti a při ústupu bolestí (hlavně tehdy, je-li doprovázen glucosaminoglycanem).

Byla konstatována dokonce i remineralizace odvápněných zón v lidském těle a vymizení sklerotického zkornatění tkání. Křemík urychluje vytváření kostních zatvrdlin, což je důležité zjištění pro dobrou léčbu zlomenin. V kostních tkáních se křemík koncentruje v kostních buňkách (osteoblastech) a hraje důležitou roli při buněčném dělení. 

2) Křemík je základním stavebním materiálem pro zdravou strukturu cévních stěn.

Snižování obsahu křemíku s rostoucím věkem sebou nese i snižování pružnosti cévních tkání. Křemík se tu používá jako remineralizující regenerant a dokonce se aktivně podílí na prevenci snižování cévních stěn, protože udržuje jejich pružnost, odolnost a podporuje nepropustnost elastických vláken, ze kterých jsou stěny tvořeny. Stěny všech cév jsou velmi bohaté na elastin (asi 40%) a na kolagen a nacházíme zde i mukopolysacharidy, které tvoří přechod mezi nimi.

Se stárnutím organismu postupuje kornatění cévních stěn, které jde ruku v ruce se snižováním jejich elasticity a snižováním obsahu křemíku a je prvním stádiem kdy tuky mohou prostupovat skrze tkáně. Vědci studovali vztah mezi kornatěním stěn a množstvím křemíku v tkáních aorty a konstatovali, že pronikání tuků do stěn způsobuje zároveň i snižování obsahu křemíku.

3) Křemík je důležitou složkou pro udržení integrity pojivových tkání a pružnosti kůže.

Práce vědců dokazují, jak důležitý je křemík pro udržení integrity pojivových tkání v orgánech. Pojivové tkáně obsahují asi 30 - 40% elastinu a 2 - 3% mukopolysacharidů. Elastin má koncentraci křemíku okolo 200 - 500µg/100g a mukopolysacharidy ho obsahují asi 300 - 1250µg/100g. Z práce těchto vědců vyplývá, že po čtyřicítce způsobuje deficit organického křemíku v těle vysušování kůže a tvorbu vrásek. Strie na kůži a všechny ostatní projevy, jež se váží ke ztrátě pružnosti pojivových tkání a pokožky najdou řešení v organickém křemíku, který se stává mocnou zbraní v boji proti stárnutí.

4) Posilování imunitního systému - role antioxidantu.

Organický křemík zmírňuje symptomy způsobené nedostatečnou imunitou, zejména: noční pocení, horečky, průjmy, úbytek hmotnosti, onemocnění mízních uzlin. Zajišťuje zvyšování výraznosti receptorů antigenu LA, markera přirozených zabijáckých buněk (NK). Hraje význačnou roli jako nástroj při posilování imunity hormonální regulací.


Nejčastější použití organického křemíku:

- Onemocnění kloubů a stařecká osteoporóza

- Lámavost kostí - Projevy stárnutí kůže a projevující se kožní výrůstky, změny vlasů, lámavost nehtů

- Zranění, vřídky, afty v dutině ústní

- Záněty kostí a onemocnění mízních uzlin

- Prevence osteoporózy

Díky umocnění hojení a ochraně kůže je tato varianta aloe vera gelu velmi výhodná pro psoriatiky, atopiky a všechny, pro které je významné hojení poškozené kůže. Hraje významnou roli v léčbě kardiovaskulárního systému, v obnově pojivové tkáně, léčbě zlomenin a v prevenci osteoporózy. Dostáváme do rukou formuli navracející mládí!

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal