LR LIFETAKT MIND MASTER EXTREME PERFORMANCE POWER

0% (0 hodnocení)
Obsah: 35g/14 sáčků po 2,5g Mind Master Extréme rozšiřuje a doplňuje naše 2 úspěšné produkty Mind Master Formula green a red. Stejně jako ony ochraňuje organismus před oxidačním stresem díky velkému množství efektivních antioxidantů a vitamínů a dodávat člověku příliv nové psychické a fyzické energie, hlavně při akutním stresovém stavu a nenadálému energetickému poklesu. Tělo a mysl jsou stimulovány společně v jednom okamžiku a to bez chemie. Účinky tohoto neobyčejného produktu můžete využít kdekoliv a kdykoliv, třeba i ne cestách, díky inovativnímu super jednoduchému použití. Stačí roztrhnout pytlíček, nasypat do úst a nechat rozpustit.
749,00 Kč
Dodání do 7 dnů
14
katalogové číslo: 80980
cena bez DPH:651,30 Kč
cena vč. DPH:749,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

teré účinné látky tento produkt obsahuje?

Kofein působí na centrální nervový systém. Zvyšuje bdělost, rychlost reakce, pozornost, schopnost soustředění a schopnost řešit různé problémy. Snižuje psychickou únavu, zvyšuje výdrž, stimuluje a podporuje mozkovou činnost. Díky přírodním zdrojům – zelenému čaji a guaraně – má v Mind Masteru Extréme obsažený kofein extrémně okamžitý účinek. Člověk pocítí rychlý nástup energie.

Vitamíny řady B přispívají k normálnímu fungování psychiky, podporují duševní činnost, jsou nepostradatelné pro správné fungování nervové soustavy, zvládání stresů a klidný spánek. Působí intenzivně na fyzický i psychický výkon a podporují metabolismus.

  • Pyridoxin (vitamín B6) ovlivňuje funkce nervového systému, tlumí noční svalové a běžné křeče, zlepšuje paměťové funkce.

  • Tiamin (vitamín B1). Jeho potřeba stoupá při velké fyzické námaze a stresu, příznivě působí na nervový systém a proti únavě.

  • Vitamín B12 je potřeba pro tvorbu a obnovu chemických přenašečů v mozku, tzv. neurotransmiterů. Má příznivý vliv na mentální funkce a emoční zdraví. Zmírňuje únavu a vyčerpanost.

Antioxidanty. Směs účinných antioxidantů chrání před oxidačním (dlouhodobým) stresem, který má vliv na snížení duševní a tělesné výkonnosti.

  • Extrakt zeleného čaje dodává nejen kofein, ale obsahuje i polyfenoly, takže působí jako antioxidant zachycující a neutralizující volné radikály. Snižuje pocit stresu, napětí a stísněnosti, má schopnost zlepšit paměť a prostorové vnímání.

  • Selén je klíčový prvek antioxidační obrany. Pouze při jeho dostatečném množství fungují jím řízené velmi důležité enzymy. Ty chrání organismus před onkologickým onemocněním a před nemocemi mozku jako je stařecká demence, Parkinson a Alzheimer. Enzymy řízené seleném mohou v mozku zmenšit oxidační stres a zejména v prvotních stadiích těchto onemocnění hrají velkou roli. Selén je kromě toho nenahraditelný pro látkovou výměnu mezi buňkami a pro aktivaci hormonů štítné žlázy. Ve stravě ho přijímáme velmi malé množství, a proto ho do organismu musíme ve formě potravinových doplňků dodávat.

  • Vitamín E se také považuje za účinný antioxidant. Účastní se téměř všech ochranných mechanismů organismu. Protože je rozpustný v tuku, je obzvlášť důležitý pro ochranu mozku. Má pozitivní vliv na neurodegenerativní nemoci. Má výrazný vliv na zpomalení stárnutí organismu.

  • Vitamín D je pro organismus velmi cenný. Pomáhá řídit metabolismus vápníku, udržovat normální hladinu vápníku a fosforu v krvi, je velmi důležitý pro zdravý vývoj kostí a zubů, napomáhá udržovat správné funkce nervového systému a srdce.

  • Vitamín C podporuje imunitní systém.

 

Všechny vitamíny řady B, vitamín E a vitamín D jsou v jednom balení Mind Master Extréme obsaženy v množství, které odpovídá 100 procentům denní dávky.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal