LR LIFETAKT NIGHT MASTER

0% (0 hodnocení)
Obsah: 30 x 3.7 g Nápoj pro lepší usínání a kvalitnější spánek Night Master. Jeho trojí účinek podporuje správný rytmus spánku. • Lehké a rychlejší usínání díky dokonalému uvolnění těla a mysli. • Spánek bude díky zlepšené kvalitě hluboký ve všech spánkových rovinách. • Díky optimální regeneraci během nepřerušovaného spánku bude mít člověk pocit příjemného odpočinku po probuzení a příval energie do celého dne.
1 999,00 Kč
Dodání do 7 dnů
30
katalogové číslo: 81110
cena bez DPH:1 738,26 Kč
cena vč. DPH:1 999,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Kvalitní spánek tvoří významnou část dne každého člověka. Díky odpočinku v noci se celý organismus regeneruje. Dalo by se říci, že prospíme jednu třetinu života. Lépe řečeno, že bychom měli prospat. Bohužel až 50 procent lidí trpí občasnou nespavostí. Nemohou usnout. V noci se často budí a ráno se probouzejí unavení a rozlámaní. Délka spánku se za posledních sto let zkrátila z 8-9 hodin na necelých 6. Z této nespavosti se může stát chronická nespavost (to znamená problémy se spánkem 3 a více nocí v týdnu po dobu jednoho měsíce a více). Co způsobuje tyto problémy

 • nepravidelný režim – narušení biorytmů (např. práce na směny)

 • nervozita, napětí, stres

 • zvyšující se věk

 • fyzické příčiny (bolest, křeče, menopausa)

 • nedostatek pohybu

 • kouření, alkohol, nadměrné pití kávy, těžká jídla před spaním

 • nevhodné podmínky pro spaní (nedostatek tmy, špatná matrace, hluk, nedostatek čerstvého vzduchu)

 

Důsledky nedostatečného a nekvalitního spánku

 • zhoršení zdravotního stavu (zvýšení krevního tlaku, poruchy srdečního rytmu, riziko cukrovky 2. typu, poruchy imunity)

 • narušení rovnováhy hormonálních regulací (obezita)

 • snížená koncentrace a poruchy paměti

 • zvýšená stresová zátěž

 • psychické problémy (časté změny nálady, deprese, halucinace, paranoia)

 • zhoršení kognitivních funkcí

 • rychlejší stárnutí

Z toho vyplývá, že kvalita života souvisí bezprostředně s kvalitou našeho spánku. Spánek je zásadní pro naše zdraví a mysl. Posiluje náš imunitní systém a dělá nás spokojenými a šťastnými. Díky LR LIFETAKT NIGHT MASTER máme řešení pro 50 procent populace. Zdravé, nenávykové, jednoduché a hlavně přírodní a vědecky prokázané. Jak funguje tento nový produkt? Není to sedativum. Složení je unikátní, protože jsou v něm zkombinované látky, které uvolňují a připravují organismus na spánek. Zároveň uklidní rotující myšlenky v hlavě a podporují tvorbu spánkového hormonu, který způsobí, že usnete. Které tak účinné látky tento převratný produkt obsahuje?

 

Vědecky prověřené ingredience, které uvolňují organismus

L-tryptofan je esenciální aminokyselina, z které se tvoří proteiny, a kterou si tělo nedokáže samo vyrobit. Je nutné ji do organismu dodávat stravou (sýry, mandle, drůbeží a krůtí maso). Z L-tryptofanu se tvoří za přítomnosti vitamínu řady B hormon serotonin, který pomáhá přenášet nervové vzruchy. Za tmy z něj vzniká další neurohormon melatonin.

Ve tmě se melatoninu tvoří 10x více než za světla. Navodí pocit únavy a napomůže usnutí. Hlavní funkcí melatoninu je kontrola spánku a bdělosti. L-tryptofan je také označován jako přírodní antidepresivum. Navozuje psychické uvolnění, zbavuje úzkosti, vnitřního neklidu a strachu. Napomáhá správnému odpočinku. Protože člověk není ve stresu, nebude se přejídat a sníží se mu chuť na sladké.

Magnesium (hořčík) přispívá ke snížení míry vyčerpání a k normální činnosti nervové soustavy. Podílí se skoro na všech funkcích v těle a má vliv např. na svaly a nervové buňky. Zúčastňuje se také na přeměně L-Tryptofanu na serotonin a tím na produkci melatoninu. V našem produktu působí na uvolňování nervové soustavy a svalů.

Zinek je životně důležitý stopový prvek. Podílí se spoustě procesů látkové výměny (např. regenerace, růst, posilování imunitního systému). Je nepostradatelný pro imunitu mozku. Při jeho nedostatku klesají hladiny neurohormonů (melatonin, serotonin).

Vitamíny B-komplexu mají rozhodující vliv při tvorbě serotoninu a melatoninu. Přispívají tak k přirozenému a osvěžujícímu střídání spánku a bdělosti.

 • Vitamín B1 - Thiamin. Podporuje regeneraci těla a mysli. Příznivě působí na nervový systém.

 • Vitamín B3 - Niacin. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Snižuje únavu a vyčerpanost. Podporuje nervovou soustavu.

 • Vitamín B6 – Pyridoxin. Je důležitý pro správnou funkci nervové soustavy. Snižuje únavu, zlepšuje paměť.

 • Vitamín B12. Podporuje dělení buněk a přispívá k celkové regeneraci. Snižuje dlouhodobou únavu a vyčerpání. Je potřebný pro tvorbu a obnovu neurotransmiterů v mozku.

 

Účinné přírodní složky, které uklidňují organismus

Šafrán je znám jako nejdražší koření na světě. Má prokazatelné účinky jako cyklická antidepresiva, není však návykový a nemá vedlejší účinky. Potlačuje nervozitu a podrážděnost Odstraňuje vnitřní napětí. Zklidňuje. Pomáhá rychleji usnout a dostat organismus do fáze relaxu. Navíc obsahuje silné antioxidanty, které pozitivně ovlivňují hormonální rovnováhu, např. u serotoninu.

Chmel. Látky obsažené v jeho květech mají výrazné sedativní účinky. Rychle navodí klid a spánek.

Aloe Vera je nosič, který umožňuje, aby se všechny výše zmíněné látky dostaly do organismu lépe a rychleji se tam zabudovaly. Navíc podporuje tvorbu a regenerační procesy v noci a pomáhá svěžímu probuzení.

 

POUŽITÍ:

Produkt Night Master je dodáván v sáčcích po 3,7g. V jednom balení je 30 sáčků. Je bezlepkový, neobsahuje laktózu, je bez cukru, bude dobře přijímán vegetariány i vegany. Je vysoce koncentrovaný, nezpůsobuje závislost na rozdíl od běžných prášků na spaní. Má příjemnou višňovou chuť. Užívá se půl hodiny před spaním. Jednoduše se obsah sáčku rozpustí v 100ml neperlivé vody a vypije se. Vaše mysl se zklidní, snadno usnete a budete spát hlubokým spánkem celou noc. Vaše tělo a mozek se zregenerují a ráno vstáváte nabití energií na celý den. Nejlepší účinky se začnou projevovat až při pravidelném užívání po 10-14 dnech. Nedoporučujeme dětem, těhotným a kojícím ženám.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal