REISHI PLUS KAPSLE

0% (0 hodnocení)
obsah: 1x30 cps Reishi plus – Ganoderma lucidum, ling-shi, saru-no-koshikake, mannentake – zázračná houba dlouhého života užívaná léčebně v jihovýchodní Asii a Japonsku, v Číně používaná s tradicí vyšší než 2500let – její použití bylo vyhrazeno pouze pro císaře.
1 309,00 Kč
Dodání do 7 dnů
ks
katalogové číslo: 80331
cena bez DPH:1 138,26 Kč
cena vč. DPH:1 309,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Později, jak výzkumy pokračovaly, rostla známost účinků Reishi po celém světě, její léčebné účinky díky obsaženým polysacharidům, proteoglykanům a terpenoidům jsou ohromné. Bylo vědecky prokázáno, že má detoxikační, protirakovinný a protiinfekční účinek.

Je to vynikající léčivá rostlina pro oběhový systém. Zvyšuje průtok krve, snižuje hladinu cholesterolu, snižuje krevní tlak, srdce je schopno fungovat mnohem účinněji při nižším přídělu přiváděného kyslíku. Uklidňuje nervy, zmírňuje bolest, léčí artritidu, nespavost, hypertenzi, astma, bronchitidu, angíny a zlepšuje imunitní systém. Vynikající výsledky se projevují u alergií a atopického exému. Má antiseptické vlastnosti. Její protizánětlivé účinky jsou mimořádné.

Její polysacharidy podporující imunitní systém (zabraňují virům a bakteriím v rozmnožování, a to přímým způsobem stimulací Thelper - podpůrných pomocných buněk, které pak zvyšují účinnost makrofágů), působí v prevenci vysokého krevního tlaku, podílejí se na léčbě nádorů. Významně zvyšuje fagocytozu, umocňuje detoxikaci organizmu.

Na českém trhu je LR – Health & Beauty jediná firma, která užívá Reishi samostatně v propojení s vysokou dávkou vitamínu C, který zvyšuje její účinnost: její léčebné účinky nejsou proto nijak zkresleny ani oslabeny.

DOPORUČENÍ:

Kapsle 3-8 /den, dle zdravotního stavu. Zachování dobrého pitného režimu (3l/den) podporuje rychlou detoxikaci organizmu a zrychluje léčbu. Vynikající výsledky poskytuje kombinace s COLOSTREM Liquid (30ml3X denně), v této kombinaci se snižuje i dávka reishi na 2-5cps/den.

NÁŠ TIP: vezměte s sebou na dovolenou raději jedno balení reishi: ochrání vás před jakoukoli nenadálou příhodou (exotická strava, infekce, cestovní zátěž……), nebudete muset shánět v cizím prostředí lékařskou pomoc.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal